top of page

Kreatif.

Yaratıcı Proje Tasarım,
Çözüm ve Üretimleri

Yaratıcı fikir ve proje üretimini destekleyen bu özgür platformun kendisini ifade ettiği diğer alan ise; markaların açık ihtiyaçlarına, yaratıcı, eşsiz ve inovatif tasarım çözümleri sağladığı alandır. Bu alanda Kreatif Tasarım Ekibi “ORGA” kreatif ajans hizmetleri veriyor.

Toplantı
  • 1.Senaryo Yazarlığı Meslek Eğitimi
    Senaryo Yazarlığı, bu alana profesyonel mesleki ilgisi olanlar ya da hikâye yazma merakı olup; yaşamına yeni bir ilgi alanı arayanlar için idealdir. Senaryo yazarlığı teknik bir dilin yönetildiği meslek olduğu kadar, farklı kompleks sanat dallarını okuma becerilerinizi de geliştirmenizi bekler. Bu nedenle bilgi doğurganlığı olan geniş bir araştırma alanı sunduğu gibi size özgün ve çarpıcı hikâyelerinizi geliştirmeniz için gerekli donanımı sağlarken, sizi cesaretlendirir. ​Plan 1 Atölye. 3 Ay / Haftada 2 Saat / Tek Oturum + Oryantasyon ​Plan 2 Kamp. 5 Gün / Toplam 15 Saat / 4 Oturum Plan 3 Bireysel. Eğitim günü eğitmen ile birlikte planlanır. Katılımcı Sayısı: 4-80 Kişi Eğitmen: Pınar Özışık Kayıt Ol
  • Diksiyon Meslek Eğitimi
    Güzel ve doğru konuştuğunuzda neler değişir neler... Yaşadığınız toprakların lisanına iyi hakim olmanın yanı sıra bu hakimiyeti nasıl yorumlayacağınız da çok önemli. Çünkü gerçek ifadenin bu iki donanımın birleşmesi ile mümkün olduğunu söylemek doğru olacaktır. Diksiyon eğitimi sosyal ve profesyonel çevrenizde kendinizi daha iyi ifade etmenizi, daha anlaşılır olmanızı ve en önemlisi; aranan bir konuşmacı olmanızı sağlar. ​ ​ Plan 1 Atölye. 4 Ay / Haftada 2 Saat / Tek Oturum + Oryantasyon ​ Plan 2 Bireysel. Eğitim günü eğitmen ile birlikte planlanır.
bottom of page